Współpraca
B.U.F. Partner
B.U.F. "Partner" s.c.
DAMO
BUFU Damo sp. z o.o.
 
https://smallseotools.com/
Odwiedziło nas już
124359 osób.

Kontakt

Właściciel:

 • Celina Ostrogórska
 • tel. 603 389 152
 • e-mail aspekt-ubezpieczenia(@)wp.pl

Siedziba:

 • 32-052 Radziszów ul. Zacisze 3
 • tel. 12 275-15-48

Biuro:

 • 32-050 Skawina ul. 29 listopada 17A
 • tel. 603 389 152

 

Mapa dojazdowa:

http://wikimapia.org/aspekt-ubezpieczenia

Blisko rynku oraz blisko ulic Korabnicka, Bukowska, Kopernika, Popiełuszki

 

 

Polecamy

Jesteśmy na FB
Prosimy zaglądać na nasz panel na FB. Tam zwykle są aktualności z naszego biura i naszej pracy oraz bieżące informacje dot. ubezpieczeń.
Podróże po Polsce
O ochronie ubezpieczeniowej warto pomyśleć nawet wtedy, gdy wybieramy się w krótką i bliską podróż. Podróże po Polsce to całodobowa ochrona przed skutkami nieszczęśliwych wypadków, do jakich może dojść podczas podróży po kraju. Dzięki ubezpieczeniu Podróże po Polsce zabezpieczysz siebie i swoich bliskich przed finansowymi skutkami nieszczęśliwych wypadków takich jak trwały uszczerbek na zdrowiu czy śmierć.
ASS dla rowerzystów
Assistance Rowerowe jest unikalnym programem usług pomocowych dla rowerzystów. Ubezpieczenie obejmuje ochroną wszystkie osoby, które wspólne z Ubezpieczonym tworzą gospodarstwo domowe. -pomoc techniczna w przypadku awarii (transport roweru do 50 km) i uszkodzenia roweru (m. in. transport do 50 km i naprawa roweru), -pomoc medyczna (m. in. rehabilitacja, wizyta lekarza, transport medyczny, dentysta) w przypadku nieszczęśliwego wypadku rowerowego, -dostęp do usług informacyjnych poprzez infolinię.
Atrakcyjne ubezpieczenia grupowe dla małych firm
Dla firm zatrudniających od 3 osób. Ochrona życia i zdrowia dla pracowników, która działa 24h na dobę, w pracy, w domu lub na urlopie. Obejmuje swoim zakresem życie i zdrowie nie tylko ubezpieczonego pracownika, ale także członków jego rodziny. Uniwersalny produkt o bardzo szerokim zakresie ochrony. Dobór ryzyk ubezpieczeniowych wg branży i priorytetów ubezpieczającego.
75, 100 lub 150
Tyle możesz zapłacić za ubezpieczenie na rok mieszkania w zryczałtowanym pakiecie. Szczegóły w naszym biurze.
Wysoka składka to już nie problem!
Tylko u nas możesz kupić ubezpieczenie, którego składkę rozłożymy Ci na 11 niewielkich, miesięcznych rat ! zapraszamy
Polecam program ochronny Życie+
To ubezpieczenie ma charakter ubezpieczenia ochronnego, co oznacza, iż jego zadaniem nie jest gromadzenie oszczędności na przyszłość, lecz zapewnienie bezpieczeństwa finansowego Tobie lub Twoim bliskim w przypadku pojawienia się nieszczęśliwych wydarzeń w Twoim życiu.
Grupówka
W naszym biurze możesz przystąpić do ubezpieczenia grupowego w ramach tzw grupy otwartej. Polecamy to wszystkim naszym klientom, którzy z różnych przyczyn nie posiadają żadnego ubezpieczenia na życie lub wypadkowego.
Dlaczego warto mieć ubezpieczenie domu lub mieszka...
- Ubezpieczenie do 100% wartości sprzętu RTV/AGD - Ubezpieczenie murów budynku od ognia, zalania, zdarzeń naturalnych - Ubezpieczenie okien i szyb - Ubezpieczenie podłóg oraz elementów zamontowanych lub wbudowanych na stałe - Ubezpieczenie mebli od ognia, zalania, zdarzeń naturalnych - Zapewniamy pomoc hydraulika, elektryka i innych specjalistów - Ubezpieczenie przedmiotów wartościowych m.in. dzieła sztuki - W razie potrzeby zapewniamy domową wizytę lekarza
Potrzebujesz inwestycji i ochrony?
Skandia Compact to program, w którym systematycznie budujesz kapitał (wpłaty już od 300 zł miesięcznie) i pomnażasz go inwestując w instrumenty finansowe z szerokiej oferty Skandii. Program dostępny już od 300 zł miesięcznie, pełny dostęp do zgromadzonych środków po 10 roku inwestycji, dostęp do rachunku przez platformy iPhone/iPad oraz Android dzięki bezpłatnym aplikacjom mobilnym iSkandia i aSkandia, połączenie ochrony ubezpieczeniowej z możliwością inwestowania środków w nowoczesne rozwiązania finansowe
Polecamy dla Ciebie ubezpieczenie na życie
ochrona rodziny po śmierci ubezpieczonego, idealne ubezpieczenie pod kredyt, ubezpieczenie odnawialne automatycznie co rok przy nowej składce, do osiągnięcia 75 roku życia przez ubezpieczonego, składka zależy od sumy ubezpieczenia i wieku ubezpieczonego, zakres ubezpieczenia: śmierć, śmierć w wyniku NW
Ubezpieczenie domu lub mieszkania w Generali
Oferta ubezpieczeń mieszkaniowych Generali jest szyta na miarę potrzeb i oczekiwań każdego Klienta. Oferujemy trzy warianty ochrony. Szeroki zakres ubezpieczenia, all risk dla domu w budowie, ryzyko przepięcia bez względu na przyczynę, brak pomniejszenia sumy ubezpieczenia po szkodzie, ubezpieczenie od kradzieży zwykłej lub celowego uszkodzenia siłowników i automatyki bram, brak limitów na sprzęt elektroniczny.

Firma "Aspekt"

Polityka firmy

Naszym celem jest zadowolenie klienta osiągane poprzez indywidualne i rzetelne podejście do każdego z Państwa. Firma posiada szeroką ofertę ubezpieczeń.

Przyjdź, umów się na spotkanie!

Przedstawimy ofertę spośród około 15 dostępnych towarzystw ubezpieczeniowych według kryterium klienta. Proponujemy zniżki w przypadku ubezpieczeń łączonych, pakietów ubezpieczeniowych np. OC + AC + NNW Indywidualne albo dom lub mieszanie + samochód zgodnie z zasadami wynikającymi z polityki danego towarzystwa.

Oferowane możliwości

Na Państwa życzenie realizujemy dojazd do klienta nawet po godzinach pracy. Możliwy jest odbiór polisy o umówionej godzinie w biurze lub siedzibie firmy. Możliwe też jest umówienie spotkania w biurze w sobotę.

O dobiegającym końca terminie zawartej u nas polisy OC pojazdów, informujemy klientów wysyłając wiadomość SMS przed upływem terminu polisy, licząc na Państwa zainteresowanie kontynuacją współpracy z naszym biurem.

Ubezpieczamy wyjeżdżających do pracy za granicę. Polisy zwykle obejmują wszelkie koszty medyczne związanie z wypadkiem, jak i odpowiedzialność cywilną, czyli koszty które musieli być Państwo ponieść w przepadku wyrządzenia komuś przypadkowo szkody.

Mamy również ofertę dla pracodawców i pracowników w ramach ubezpieczenia firmy i odpowiedzialności cywilnej właściciela firmy oraz pracodawcy.

Od strony formalnej

Firma prowadzi działalność gospodarczą począwszy od 1 grudnia 1994 roku. Właścicielem firmy jest Celina Ostrogórska. Firma jest wpisana do ewidencji działalności gospodarczej Miasta i Gminy Skawina pod nr. 3397/94. W przedmiot działalności obejmuje działalność pomocniczą związana z ubezpieczeniami i funduszami emerytalno - rentowymi oraz działalność pomocnicza finansowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, także ubezpieczenia pozostałe, pozostałe formy udzielania kredytów i sprzedaż detaliczna. Firma działa na terenie całego kraju.

NIP 679-100-57-34
REGON 350747498
KONTO BANKOWE 74-86000002 0000 0017 6255 0001

Oferta

Inwestycje kapitałowe

 • Multiportfel - masz możliwość inwestowania oraz korzystania z innowacyjnych rozwiązań serwisów i usług. Zapewnia dostęp do funduszy krajowych i zagranicznych. Możesz przekazać kapitał wybranej osobie bez dodatkowych kosztów. Inwestujesz regularnie lub jednorazowo wg. Twojego uznania.

Ubezpieczenia osobowe:

 • na życie - zapewnia wypłatę sumy ubezpieczenia w przypadku śmierci ubezpieczonego. Może być poszerzone przez umowy dodatkowe dotyczące tzw. NNW (nieszczęśliwego wypadku) lub uszczerbku na zdrowiu.
 • na życie i dożycie - ubezpieczenie dające gwarancję wypłaty sumy ubezpieczenia w przypadku śmierci ubezpieczonego i gwarancję wypłaty kapitału końcowego po dożyciu przez ubezpieczonego określonego wieku.
 • z funduszem inwestycyjnym - inwestowanie kapitału połączone z ubezpieczeniem na życie. Kapitał w każdej chwili jest do twojej dyspozycji i możesz nim dowolnie zarządzać. Możesz wypłacić lub inwestować dłużej i wykorzystać dopiero na emeryturze.
 • zdrowotne - zapewnia ubezpieczonemu dostęp do szerokiego pakietu usług medycznych oraz diagnostycznych. Dostępne w pakietach obejmujących ponad 100 pozycji z zakresu podstawowej opieki, konsultacji medycznych i analiz (również stomatologię DENTEX-MED)
 • w podróży - ubezpieczenie dotyczące podróży zagranicznej. Można sobie wykupić przed wyjazdem do pracy (za granicę) jak również przy wyjazdach turystycznych czy prywatnych.
 • OC w życiu prywatnym - zabezpiecza Cię przed ewentualnym roszczeniem osób trzecich. Umożliwia wypłacenie odszkodowania osobom trzecim z tytułu nieumyślnego wyrządzenia im krzywdy.

Ubezpieczenia majątkowe:

 • domów i mieszkań
 • mienia ruchomego
 • komunikacyjne OC, AC, NNW, ZK, ASS
 • OC rolników

Ubezpieczenia firm:

 • OC przedsiębiorcy
 • NNW pracowników
 • ubezpieczenia grupowe
 • OC wykonywanego zawodu

Kredyty:

 • samochodowe
 • gotówkowe
 • hipoteczne

Biuro firmy Aspekt już w nowym miejscu

Miło nam poinformować Państwa, że wraz z rozwojem firmy i wychodząc na przeciw oczekiwaniom klienta nasze usługi są realizowane w nowym bardziej komfortowym biurze.

Zapraszamy klientów od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00 przy ulicy 29 Listopada 17A w Skawinie.

Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Zachęcamy do zapoznania się z informacją o naszej firmie: Przeczytaj o firmie Aspekt

Jak do nas trafić?

Nasz adres to Skawina ul. 29 Listopada 17A

Mapa dojazdowa jest zamieszczona w zakładce kontakt.

Widok jadąc od ul. księdza Jerzego Popiełuszki

Widok od ul. księdza Jerzego Popiełuszki Widok od ul. księdza Jerzego Popiełuszki

 

Biuro znajduje się na I piętrze. Wejście oraz numer budynku zastały zaznaczone na zdjęciach.

Widok od ul. księdza Jerzego Popiełuszki Widok od ul. księdza Jerzego Popiełuszki

 

Drzwi wejściowe są z boku budynku.

Widok od ul. księdza Jerzego Popiełuszki Widok od ul. księdza Jerzego Popiełuszki

 

Następnie schodami na pierwsze piętro i skręcić w pierwsze drzwi po lewej stronie

Widok od ul. księdza Jerzego Popiełuszki Widok od ul. księdza Jerzego Popiełuszki
Towarzystwa
professional webdesign by pit3r©