Współpraca
B.U.F. Partner
B.U.F. "Partner" s.c.
DAMO
BUFU Damo sp. z o.o.
 
https://smallseotools.com/
Odwiedziło nas już
124362 osób.

Firma "Aspekt"

Polityka firmy

Naszym celem jest zadowolenie klienta osiągane poprzez indywidualne i rzetelne podejście do każdego z Państwa. Firma posiada szeroką ofertę ubezpieczeń.

Przyjdź, umów się na spotkanie!

Przedstawimy ofertę spośród około 15 dostępnych towarzystw ubezpieczeniowych według kryterium klienta. Proponujemy zniżki w przypadku ubezpieczeń łączonych, pakietów ubezpieczeniowych np. OC + AC + NNW Indywidualne albo dom lub mieszanie + samochód zgodnie z zasadami wynikającymi z polityki danego towarzystwa.

Oferowane możliwości

Na Państwa życzenie realizujemy dojazd do klienta nawet po godzinach pracy. Możliwy jest odbiór polisy o umówionej godzinie w biurze lub siedzibie firmy. Możliwe też jest umówienie spotkania w biurze w sobotę.

O dobiegającym końca terminie zawartej u nas polisy OC pojazdów, informujemy klientów wysyłając wiadomość SMS przed upływem terminu polisy, licząc na Państwa zainteresowanie kontynuacją współpracy z naszym biurem.

Ubezpieczamy wyjeżdżających do pracy za granicę. Polisy zwykle obejmują wszelkie koszty medyczne związanie z wypadkiem, jak i odpowiedzialność cywilną, czyli koszty które musieli być Państwo ponieść w przepadku wyrządzenia komuś przypadkowo szkody.

Mamy również ofertę dla pracodawców i pracowników w ramach ubezpieczenia firmy i odpowiedzialności cywilnej właściciela firmy oraz pracodawcy.

Od strony formalnej

Firma prowadzi działalność gospodarczą począwszy od 1 grudnia 1994 roku. Właścicielem firmy jest Celina Ostrogórska. Firma jest wpisana do ewidencji działalności gospodarczej Miasta i Gminy Skawina pod nr. 3397/94. W przedmiot działalności obejmuje działalność pomocniczą związana z ubezpieczeniami i funduszami emerytalno - rentowymi oraz działalność pomocnicza finansowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, także ubezpieczenia pozostałe, pozostałe formy udzielania kredytów i sprzedaż detaliczna. Firma działa na terenie całego kraju.

NIP 679-100-57-34
REGON 350747498
KONTO BANKOWE 74-86000002 0000 0017 6255 0001
Towarzystwa
professional webdesign by pit3r©