Współpraca
B.U.F. Partner
B.U.F. "Partner" s.c.
DAMO
BUFU Damo sp. z o.o.
 
https://smallseotools.com/
Odwiedziło nas już
124363 osób.

Polecamy

Jesteśmy na FB
Prosimy zaglądać na nasz panel na FB. Tam zwykle są aktualności z naszego biura i naszej pracy oraz bieżące informacje dot. ubezpieczeń.
Podróże po Polsce
O ochronie ubezpieczeniowej warto pomyśleć nawet wtedy, gdy wybieramy się w krótką i bliską podróż. Podróże po Polsce to całodobowa ochrona przed skutkami nieszczęśliwych wypadków, do jakich może dojść podczas podróży po kraju. Dzięki ubezpieczeniu Podróże po Polsce zabezpieczysz siebie i swoich bliskich przed finansowymi skutkami nieszczęśliwych wypadków takich jak trwały uszczerbek na zdrowiu czy śmierć.
ASS dla rowerzystów
Assistance Rowerowe jest unikalnym programem usług pomocowych dla rowerzystów. Ubezpieczenie obejmuje ochroną wszystkie osoby, które wspólne z Ubezpieczonym tworzą gospodarstwo domowe. -pomoc techniczna w przypadku awarii (transport roweru do 50 km) i uszkodzenia roweru (m. in. transport do 50 km i naprawa roweru), -pomoc medyczna (m. in. rehabilitacja, wizyta lekarza, transport medyczny, dentysta) w przypadku nieszczęśliwego wypadku rowerowego, -dostęp do usług informacyjnych poprzez infolinię.
Atrakcyjne ubezpieczenia grupowe dla małych firm
Dla firm zatrudniających od 3 osób. Ochrona życia i zdrowia dla pracowników, która działa 24h na dobę, w pracy, w domu lub na urlopie. Obejmuje swoim zakresem życie i zdrowie nie tylko ubezpieczonego pracownika, ale także członków jego rodziny. Uniwersalny produkt o bardzo szerokim zakresie ochrony. Dobór ryzyk ubezpieczeniowych wg branży i priorytetów ubezpieczającego.
75, 100 lub 150
Tyle możesz zapłacić za ubezpieczenie na rok mieszkania w zryczałtowanym pakiecie. Szczegóły w naszym biurze.
Wysoka składka to już nie problem!
Tylko u nas możesz kupić ubezpieczenie, którego składkę rozłożymy Ci na 11 niewielkich, miesięcznych rat ! zapraszamy
Polecam program ochronny Życie+
To ubezpieczenie ma charakter ubezpieczenia ochronnego, co oznacza, iż jego zadaniem nie jest gromadzenie oszczędności na przyszłość, lecz zapewnienie bezpieczeństwa finansowego Tobie lub Twoim bliskim w przypadku pojawienia się nieszczęśliwych wydarzeń w Twoim życiu.
Grupówka
W naszym biurze możesz przystąpić do ubezpieczenia grupowego w ramach tzw grupy otwartej. Polecamy to wszystkim naszym klientom, którzy z różnych przyczyn nie posiadają żadnego ubezpieczenia na życie lub wypadkowego.
Dlaczego warto mieć ubezpieczenie domu lub mieszka...
- Ubezpieczenie do 100% wartości sprzętu RTV/AGD - Ubezpieczenie murów budynku od ognia, zalania, zdarzeń naturalnych - Ubezpieczenie okien i szyb - Ubezpieczenie podłóg oraz elementów zamontowanych lub wbudowanych na stałe - Ubezpieczenie mebli od ognia, zalania, zdarzeń naturalnych - Zapewniamy pomoc hydraulika, elektryka i innych specjalistów - Ubezpieczenie przedmiotów wartościowych m.in. dzieła sztuki - W razie potrzeby zapewniamy domową wizytę lekarza
Potrzebujesz inwestycji i ochrony?
Skandia Compact to program, w którym systematycznie budujesz kapitał (wpłaty już od 300 zł miesięcznie) i pomnażasz go inwestując w instrumenty finansowe z szerokiej oferty Skandii. Program dostępny już od 300 zł miesięcznie, pełny dostęp do zgromadzonych środków po 10 roku inwestycji, dostęp do rachunku przez platformy iPhone/iPad oraz Android dzięki bezpłatnym aplikacjom mobilnym iSkandia i aSkandia, połączenie ochrony ubezpieczeniowej z możliwością inwestowania środków w nowoczesne rozwiązania finansowe
Polecamy dla Ciebie ubezpieczenie na życie
ochrona rodziny po śmierci ubezpieczonego, idealne ubezpieczenie pod kredyt, ubezpieczenie odnawialne automatycznie co rok przy nowej składce, do osiągnięcia 75 roku życia przez ubezpieczonego, składka zależy od sumy ubezpieczenia i wieku ubezpieczonego, zakres ubezpieczenia: śmierć, śmierć w wyniku NW
Ubezpieczenie domu lub mieszkania w Generali
Oferta ubezpieczeń mieszkaniowych Generali jest szyta na miarę potrzeb i oczekiwań każdego Klienta. Oferujemy trzy warianty ochrony. Szeroki zakres ubezpieczenia, all risk dla domu w budowie, ryzyko przepięcia bez względu na przyczynę, brak pomniejszenia sumy ubezpieczenia po szkodzie, ubezpieczenie od kradzieży zwykłej lub celowego uszkodzenia siłowników i automatyki bram, brak limitów na sprzęt elektroniczny.
Towarzystwa
professional webdesign by pit3r©